March 12 vs. Tampa Bay Lightning at Verizon Center
Time:
7:00 pm
TV: Versus

Az Atlanta tegnapi vereségével biztossá vált, hogy a Washington megszerezte a Divizió győzelmet.

A Tampa ellen az elmúlt alkalommal szintén hazai pályán 5-4re nyertünk. Következő cél tehát a konferencia megnyerése. A Washington 14 ponttal előzi meg a Pittsburgh-öt és mindkét csapatnak van még 15 mérkőzése, köztük egy egymás elleni rangadó is. A Tampa tegnap a Torontotól szenvedett vereséget hosszabítás után.

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

BVBDortmundLaci 2010.03.13. 02:32:32

lemondanék ezekről az izgalmakról...de bízom a srácokban, fordítsuk már meg az utolsó harmadban b@asszameg !!!!!

Let's Go Caps!!!

Buchek8 2010.03.13. 02:41:45

ezeket a gólokat nem érzem védelmi hibának. a támadó játék se tompa, csak eredménytelen. hát majd kiderül. a harmadik harmad beli játékunk sem olyan mint januárban de a mi lövéseink is beakadhatnak :)

BVBDortmundLaci 2010.03.13. 02:47:42

én sem tudok nagyon negatív dolgot mondani, talán Green pakk vesztése de azt is szépen visszaszerezte egy 2az1 szituban, szal nyomjuk meg az utolsó harmadot :)

Buchek8 2010.03.13. 02:48:58

ennek ellenére nagyon úgy érzem hogy Theo lesz a PO kapusunk. :)

spiler 2010.03.13. 03:08:33

@Buchek8: én is de még nincs vége!!!!!!!!!!!!!!!!

spiler 2010.03.13. 03:11:04

ez az!!!!!!!!!!!!!!!! szép figyelemelterelés volt a helycsere!

Buchek8 2010.03.13. 03:20:03

Knuble góóóólt akarooook :D

spiler 2010.03.13. 03:26:35

még szerencsénk sincs!

BVBDortmundLaci 2010.03.13. 03:29:04

Sajnos semmilyen gól nem lett :(
Chicagoba nem éppen kirobbanó formába érkezünk... DE a szerdai meccs Floridában kötelező!!!

spiler 2010.03.14. 22:02:18

@Buchek8: nem baj gyerekek lessz ez még igy se!!!!
teljesen egyetértek, most akadozzon a gépezet mint a playoffban! a faterom aranymondása a favoritnak a derbi napján kell jol futnia!
lehetne még egy csomo replikát irni de minek ennél csak jobb lehet! meg az is fontos hogy kit kapunk a playoffban pl tavaj is hétmeccset nyomtunk rangersel csoda hogy kipukkadtunk a pens hetedik meccsén! ha az élsö kört simán vesszük, és marad böven kraft mé nyerhetünk is kupát!!!! most a legelökelöbb helyen vagyunk nem hiszem hogy a mostani formánkal kéne foglalkozni hanem lasan elkell kezde elemezni az alsoházi iletve playoffba kerülhetö csapatok, játékát, tudom ez még egy tág fogalom de le lehet szükitenni 3 4 csapatra! amugy 110% hogy a 8. nyomunk! a defensel meg valamit csinálni kell nem olyan rossz védelem, de valahogy ki kéne hegyezni a srácokat, + pk! szerintem jose kihuzhat idén minket a kátyubol! az ami vele történt az életben tragédia és a pályafutása során is töbször meghurcoták! jo revans lehetne egy bajnoki gyürü! szerintem azért idén mindenki öregebb egy évvel igaz ez igaz a többi capatra is de mindig a hibáinkbol lehet a legtöbbet tanulni! na egy szó mint száz, nem az a lényeg hogy mit csinálsz más csapatok ellen nap mint nap! hanem az hogy ugyanak a csapatnak mit tudsz okozni szériában!!!!! idén öreg rutinos rokákat igazoltunk akik oriási playofftapasztalatal rendelkeznek ami oriási segitség lesz majd! conferencia döntöt josolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
utána meg bármi lehet!
azért egy kis izelitö az ide szerzeményekröl!

kezgyük akkor!
joe corvo playoff conerencia döntö otwinner!
majd egy oriási otvinnergol a hurricans szineiben!

scott walker tavaj a bocsokat intézte el playoff 7. meccsen!!!

eric belanger nem akárkiket ütött el a továbjutástol a redwingset és a dominátort verték szoros csatákban! csak a wingsnek 4 golt vágott 6 meccsen! ebbe most is belemenék! ja és dacyukot
baszta át még!

Brendan Morrison folytasuk a sort!
egy kis .vancouver kitérö után jöjenek a fontos golok!az az playoff 3 otvinner gol az abertai derbin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!fantasztikus video!! élöben láttam!

szoval ök már akkor bizonyitottak amikor még ovi nem is volt nhles!! majd a plaoffban elöjönek ezek majd meglátyátok mindig igy szokott lenni ,a playoffban elökerülnek a zongoracipelök! és eldöntik a meccset a hetedik meccs harmadik hoszabitásában!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! go caps!
rock the red!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Buchek8 2010.03.14. 22:05:55

@spiler: elvileg ez az elveszett kommented, tényleg hosszú :D

BVBDortmundLaci 2010.03.14. 22:12:43

De jó érzés hogy itt Közép Európa szívében nem csak én vagyok ilyen "betegesen" Caps függő :D :D :D

Buchek8 2010.03.14. 22:19:35

@BVBDortmundLaci: azé csinálom a blogot, összekell szedni minden kallódó Caps fant :D

BVBDortmundLaci 2010.03.14. 22:23:31

A munkát és a gondolatot már meg is dícsértem mikor először idetévedt az írásom...mostmár megmondom a tutit hogy először csak olvastam de rájöttem hogy valódi fanok vagytok értelemmel fűszerezve ezért is csatlakoztam :D
Sajnos haverom Senators fan :S :D

Buchek8 2010.03.14. 22:29:42

@BVBDortmundLaci: értem :D hát köszi :) Nővérem barátja is nagy Sens fan, azt mondta 3 újját odaadná, ha Ovie nálluk játszhatna. De a közvetlen környezetemben rajtam kívül más még hoki meccset se látott, nem hogy szurkoljon valakinek :D

BVBDortmundLaci 2010.03.14. 22:36:11

Zsolti barátom is elismeri Oviet és imádja...a szavaival élve "Laca ő valóban egy őserő" :D
Sajnos az én környezetmben sem nyüzsögnek a hoki rajongók, ezért is örülök hogy legalább így virtuálisan összetartounk ;)

Buchek8 2010.03.14. 22:39:16

@BVBDortmundLaci: hát még mindig a foci az első a legtöbb embernek de majd rájönnek :) az összetartásnak meg én is örülök ;)

BVBDortmundLaci 2010.03.14. 22:41:45

Focizom én is, immáron élsportolói státuszban 14.éve, de ha tehetném akkor a jégkorongot választanám.
Őseimet mindig azzal fárasztom hogy előző életemben orosz lehettem mert imádom a hokit és a piát :D :D :D

Buchek8 2010.03.14. 22:45:35

élsportolói? :) én fociba is szeretem az oroszokat, a vodka meg mindig jöhet :D

BVBDortmundLaci 2010.03.14. 22:48:13

Igen, élsportolói :)
Tavaly MLSZ U-19es bajnokságban gólkirály lettem 19meccsen 24góllal, jelenleg pedig a BLASZ 1osztályában focizom :)
Ha vodka nem is de a whisky az igen...de ír mégse lehettem előző életemben :D :D

Buchek8 2010.03.14. 22:50:36

@BVBDortmundLaci: Na, gratula :) én még megye 3ba küzdök és fogok is örökké :D

BVBDortmundLaci 2010.03.14. 22:52:34

A lényeg hogy focizz és mozogj az a lényeg :)
Az öltözői "illatot" illetve a meccs utáni kajálás/sörözés hangulatát semmisem tudja kárpótolni :D

Buchek8 2010.03.14. 22:56:32

@BVBDortmundLaci: ez így van :) bár nem tudom hogy lesz, vagy lesz e egyátalán tavaszi szezonom, pedig jól állunk, évek óta először :D