Szétlövéssel szenvedett vereséget a Capitals a Blues otthonában.

A mérkőzésen Berglund szerzett vezetést a hazaiaknak, ám Knuble emberelőnyben hamar tudott egyenlíteni. A második harmadban 2-2 gólt szereztek a csapatok, a harmadik harmadban pedig nem változott az eredmény, ahogyan a hosszabításban sem.

A büntetőket egyedül Perron lőtte be, bár nem kis szerencse kellett hozzá. Ezzel 4-3 nyert a Blues.

A Capitals úgy vonul szünetre, hogy vezeti a divízióját, a konferenciát és a ligát is. A támadásokkal nem volt gond az utolsó 3 mérkőzésen sem, viszont a védelemnek van hova fejlődnie.

GOAL SCORERS

WSH:   M. Knuble (PPG, 10:40 - 1st) , A. Semin (13:26 - 2nd) , M. Knuble (PPG, 17:43 - 2nd)
STL:   P. Berglund (09:13 - 1st) , T. Oshie (10:52 - 2nd) , E. Johnson (PPG, 15:23 - 2nd) , D. Perron (00:00 - SO)