Wed 02/10/2010
LIVE ON TSN(HD), RDS(HD), CSN-DC Radio: CAPS 1500

Alexander Ovechkin és a Capitals 2 meccses kanadai turnéra indul. Céljuk, hogy az olimpiai szünet előtt beállítsák az NHL rekordot. Az első felvonás szerdáról csütörtökre virradó éjszaka lesz Montrealban, magyar idő szerint 1:30 perctől.

A Capitals 15. győzelmére készül sorozatban. "Mindig jó szép gólokat szerezni ebben a kemény játékban" - mondta Ovechkin. "Keményen fognak játszani ellenünk".

Bruce Boudreau, Theodort méltatta. "Jó jel ha egy kapus megtudja őrzini az egy gólos előnyt amikor kell és lehetőséget ad rá, hogy megnyerjük a meccset. És ő(Theodore) ilyen."

MTL, 3 - 2

A Montreal jókora hátránnyal áll a harmadik helyen észak-keleten. Ugyanakkor a keleti konferenciában 6. de mivel sűrű a mezőny kell nekik minden pont, szóval nem lesz egyszerű meccs. Legutóbb otthon kikaptak a Bostontól, de előtte ugyancsak otthon legyőzték a Vancouvert és a Pittsburghöt is.

Szerző: Buchek8