Megégett a Caps

2010.03.29. 00:47

Az első harmadban tegnapi teljesítményük fényében óriási meglepetés volt a Calgary teljesítménye. Theodore-t 3 kapott gól után Boudreau mester lecserélte Varlamovra, ám a harmad vége előtt ő is kapott egyet. Nystrom és Green többször is keményen ütköztek, valamint Chimeranak is meggyűlt a baja a Calgary játékosaival.

A második harmadban Ovechkin emberelőnyben megszerezte 46. gólját. Ám jobban nem sikerült felzárkózni, sőt, Bourque lerázta magáról Backist és fonákos lövése átpattant Varlamovon, Poti pedig nem tudta kiütni. A harmad vége előtt Laing és Steckel összjátékából újra 3 gólra zárkóztunk.

A harmadik harmadban emberelőnyben Ovechkin lövése után Perreault volt eredményes. Több találat nem esett a mérkőzésen, így csapatunk 5-3as vereségett szenvedett. A Calgary ezzel életben tartja a 8. helyről szőtt álmait.

GOAL SCORERS

CGY:   A. Kotalik (02:33 - 1st) , I. White (PPG, 08:28 - 1st) , J. Bouwmeester (10:34 - 1st) , N. Hagman (19:40 - 1st) , R. Bourque (17:34 - 2nd)
WSH:   A. Ovechkin (PPG, 03:49 - 2nd) , D. Steckel (18:51 - 2nd) , M. Perreault (PPG, 04:48 - 3rd)