Győzelem a Boston ellen

2010.11.07. 05:48

Az első harmadban nem történt említésre méltó dolog, ám a másodikban csapatunk 3-0ás előnyre tett szert Sloan, Green és Semin révén. Ez utóbbi SHG volt. Ezután a harmadikban az addig semmit sem mutató Boston ellen sikerült leadni az előnyt. Ez Neuvirthnek a kapus cserét jelentette, Holtbynak pedig élete első NHL meccsét, melyet végülis 4 védéssel lehozott kapott gól nélkül. John Carlson távoli lövése után 4-3ra változott az állás, majd üreskapura a sokadik lehetőséget Backstrom passza után Ovechkin értékesítette, a vége tehát 5-3 lett.

GOAL SCORERS

BOS:   M. Ryder (PPG, 03:07 - 3rd) , N. Horton (PPG, 04:02 - 3rd) , S. Thornton (09:51 - 3rd)
WSH:   T. Sloan (00:59 - 2nd) , M. Green (07:35 - 2nd) , A. Semin (SHG, 17:50 - 2nd) , J. Carlson (13:25 - 3rd) , A. Ovechkin (EN, 19:08 - 3rd)