Game 7, Eastern Conference Quarterfinal Series (Series even, 3-3)
April 28 vs. Montreal Canadiens at Verizon Center

Time: 7:00 pm
TV: CSN HD, TSN, Versus, Sport 2, ESPN America

Nem készültem hosszú felvezetővel, hiszen mindenki tudja mi történt az előző hat mérkőzés és mi a mai meccs tétje. Nem számít mi történt eddig, aki itt nyer az megy tovább, aki veszít, annak off. Hogy győzelem esetén mennyire lesz fáradt a csapat és mennyi esélye lesz a következő körben arra nehéz válaszolni, viszont ne is ebben gondolkodjunk, ma hajnalban nyerni kell, ellenkező esetben csak ősszel láthatjuk újra kedvenceinket.

Rövid hírek:

• Mike Green "finalista" a NHL Foundation Player Award-ban, ha nyer ő lesz a második Capitals játékos aki a díjat megkapja. 2001ben Olie Kolzig kapta a díjat.
  • Theo pedig szintén "finalista" a Masterton Trophyban, ha nyer ő lesz az első Capitals játékos aki a díjat megkapta.
  • Az Albany ellen 2-0ra vezető Hersheyből pedig a "nagy csapatba" szólították Karl Alznert.

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Buchek8 2010.04.28. 17:42:17

Tovább kell menni, bármi is történjék hajtani és küzdeni kell. ROCK THE RED!!!GO CZAR!!!

spiler 2010.04.28. 18:32:18

hála isten poti kiesett! remélem most játszik utoljára caps mezben! ha valaki mekérdezné miért van végem töle, akkor nézze meg a párharcban menyit hibázott! amugy meg nem ér anyit amenyit keres! halakot ki kell mozditani a vonalrol! amig ott ál addig ilyen eredményesek leszünk! ja pp!!!!!!!!!!
még szerencse hogy a miénk volt a legjobb az alapszakaszban!

hank_moody 2010.04.28. 19:04:46

Úgy érzem ha ma sikerül nyernünk, akkor a következő körben egész simán nyerhetünk... Csak egy megérzés :) Viszont ez a meccs bődületesen nehéz lesz... Ha nem kapunk gólt az első harmadban akkor nyerünk...

Rock The Fuckin' Red!!!

BVBDortmundLaci 2010.04.28. 20:58:20

Hűtőben a 3doboz Becks, már csak a meccsre várok és egy Caps sikerre!!!...de utóbbira nagyon!!!

Buchek8 2010.04.28. 22:02:37

@hank_moody: sajnos megittam a Gösserem, egész jól összejöhettünk volna. :D LETS GO CAPS!!!

hank_moody 2010.04.28. 22:05:31

@Buchek8: Remélem nem előre ittál a medve bőrére :D

Buchek8 2010.04.28. 22:19:01

@hank_moody: Reméljük :D Viszont sok meccs óta először tudtam aludni meccs előtt szal fresh vagyok és sokat várok a csapattól :) :D Igaz a kettő nem tudom hogy függ össze xD

BVBDortmundLaci 2010.04.28. 22:28:08

@Buchek8: hahaha, nembaj a lényeg hogy most mindenki aktivizálta magát kellő képpen :)

Csak hogy gyarapítsam az összefüggéstelen vonalak szálát a mai meccsel kapcsolatban, vettem egy citromsárga cipőfűzöt ( na vajon miért?! :) amit az football csukámba befűzök ;)

BVBDortmundLaci 2010.04.28. 22:30:55

@hank_moody: Akkor majd 1:10től egészségünkre :)

Buchek8 2010.04.28. 22:38:18

@BVBDortmundLaci: A kis cseles, lehet lemajmollak bár még életemben nem láttam sehol citromsárga cipőfűzőt :D

BVBDortmundLaci 2010.04.28. 22:59:41

@Buchek8: Nem tudom hol laksz, én Óbudán és az EuroCenterben vettem ;)

Buchek8 2010.04.28. 23:02:04

@BVBDortmundLaci: BAZ megye gyereke vagyok szal ez kilőve :D

BVBDortmundLaci 2010.04.29. 00:38:41

@Buchek8: 20perc!!!ééés Unleash The Fuuuuury!!! :)

Buchek8 2010.04.29. 00:43:17

@BVBDortmundLaci: Na akkor majd szünetekbe :) UNLEASH VICTORY!!!UNLEASH THE FURY!!!

hank_moody 2010.04.29. 00:50:31

UNLEASH THE RED, LET'S GO CAPS!!!

BVBDortmundLaci 2010.04.29. 00:54:17

Szokásoknak megfelelően szünetben kollegák ! :)

ROCK THE RED!!!

qx92 2010.04.29. 01:03:50

@Buchek8: valaki linkelje be a chatlinket mert mar nincs benne a historyba
pls

BVBDortmundLaci 2010.04.29. 01:45:41

Green te agyhalott!!!!!
Mi a fasznak kellett ez a bottal lökés nem értem...eddigi játék kép alapján nyakig vagyunk a szószban

Buchek8 2010.04.29. 01:51:16

@qx92: xat.com/WashingtonCapitals de am ott van oldalt :)

Ez nem Greené volt, valaki szólt szerintetek a bíróknak hogy playoff van és hetedik meccs? bassza meg a veszedelmes :@ Nagyon elakart esni a geci védő :@

Ha ezt leszámítjuk jó harmad volt bár szerencsénk sincs, kapufa meg faszfej Halak. Czar nem tudom mért ugrik át teljesen a másik oldalra mikor toligálják a korongot, hiszen úgyis az ellenkezőre lövik.

qx92 2010.04.29. 01:52:31

senki nincs bent a chaten

qx92 2010.04.29. 01:53:05

mi nyomunk nyomunk es nyomunk aztan kapunk egy golt 4-5 lovesbol

BVBDortmundLaci 2010.04.29. 01:53:45

@Buchek8: Sajnos ebben nem tudok veled egyetérteni...nálam egyértelmű kiállítás volt

Buchek8 2010.04.29. 01:53:46

@qx92: Én csak egy pár komira ugrottam fel, tesóm újított sört is, majd következőbe, addig lehet hank felszalad. :)

BVBDortmundLaci 2010.04.29. 01:54:17

@qx92: Halak Halak Halak...nomeg a felső léc :S

Buchek8 2010.04.29. 01:55:00

@BVBDortmundLaci: Oks, én soha nem mondtam senkinek hogy velem kötelező egyet érteni. :) Másképp gondoljuk de abban egyetérthetünk hogy jól elbaszta a harmadunkat. :S

qx92 2010.04.29. 01:56:16

eleg idegesito hogy a habs ebben a harmadban semmit nem hokizott megis ok vezetnek

BVBDortmundLaci 2010.04.29. 01:56:33

@Buchek8: Persze persze hogy lehet másképp gondolni :)
Teljes mértékben elbasztuk így bizony, pedig jól indult...nah de van 40percünk hogy ne vesszen kárba 88meccs!

BVBDortmundLaci 2010.04.29. 01:57:57

@qx92: a harmad második felében megint elkezdtük belelövöldözni a pakkot, nem is értem.
össze kell kapnunk magunkat mert baj lesz, ez a Montréal jó csapat hogy szórakozzunk a 7.meccsen

qx92 2010.04.29. 01:59:15

@BVBDortmundLaci: most lattam a belovoldozes ertelmet mert nagyreszt bent tudtuk tartani masreszt rohadt jol blokolnak a Habs vedok
es nalunk nincs aki a kapu elott bekaparja es a tavolabbi loveseket halak meg fogja

hank_moody 2010.04.29. 01:59:28

@Buchek8: És pont itt a végén... harmad végén a legrosszabb, főleg hogy végig mi domináltunk... Egyébként szerintem is egyértelmű kiállítás volt, támadóharmadban egy ilyen jó VÉDŐnek nem szabad ilyen butaságot csinálnia.
Remélem nem fog kihatni ez a késői gól a játékunkra, mert ha kapunk mégegyet a következő harmad elején, akkor vége... :S

Buchek8 2010.04.29. 01:59:38

@qx92: mákostésztát ettek biztos
@BVBDortmundLaci: kárba semmiképp, főleg amiket letöltöttem és elég egyszer vezetni, mielőtt lefújják, de ahhoz előtte kell tenni még sokat. Ovechkint sajnos megölik, Seminnek nem jön össze semmi és Backis is visszaesett, de akkor ki fog gólt lőni?!

qx92 2010.04.29. 02:01:15

nemtudom mi lenne a megoldas Halaknak golt kell utni mert 2 max 3 utan mar elveszti a cernat foleg ha buta potya golt kap vagy kapitalis vedelmi hibabol hogy erezze a bekekk magara hagytak akkor utana o is leszal a foldre es ugyesen beszedegeti a loveseket csak egyszer ki kell billenteni mert most rohadtul magabiztos

Buchek8 2010.04.29. 02:01:56

Mert az építkezéssel se mennek semmire és tudjátok milyen az amikor az embernek semmi nem jön össze(a sport pályán), akkor érdektelenné válik kicsit. Na ezt nagyon gyorsan el kell felejteniük.

BVBDortmundLaci 2010.04.29. 02:02:00

@Buchek8: jön majd megint Carlson :)
Elkeseredettségemben írom hogy elveszik minden, mert mindannyian nem 89meccsesre terveztük az idényt sztem

qx92 2010.04.29. 02:04:06

ne csinaljunk sztar kapust Halakbol a fasz ki van ROOOOCK THE REEEEEDDDD!!!!

Buchek8 2010.04.29. 02:04:21

@qx92: így van, hibára kell kényszeríteni a védelmet ha magunktól nem megy.
@hank_moody: hát elvileg az "öregeket" ezért hoztuk. Brendan királyban meg esetleg Chimerában látok még potenciált a gólra, Gordy is beleszürkült a mezőnybe, meg nem is ő a gólvágó. Brooksie eddig szerintem semmi, de úgy az egész PO-ban.

Buchek8 2010.04.29. 02:05:07

@BVBDortmundLaci: Hát nem, de úgy látszik ezt dobja a gép mégis :S de nem mert ROCK THE RED!!!

qx92 2010.04.29. 02:15:36

nem hiszem el ez a gill csoka elkepeszto nekunk miert nincsenek ilyen hatvedeink??

hank_moody 2010.04.29. 02:22:20

ez a meccs nekem kísértetiesen hasonlít az 5. meccsre... :S

qx92 2010.04.29. 02:28:14

de mi a faszert nem takarjuk halakot elonyben olyan avery stilusban a kurva eletet

qx92 2010.04.29. 02:39:37

szep lassan agyverzest kapok

hank_moody 2010.04.29. 02:39:40

ez hihetetlen... 3 lövésük volt a harmadban. ezt az undorító hokit amit ezek játszanak... :S

Buchek8 2010.04.29. 02:40:27

Carlson előtt volt egy jó screen de nem használta ki. Nézem a meccset, nézem de semmi, lehet a kiesés szele miatt de nincs hangulat a Verizonban. Nem látom semmi jelét annak, hogy gólt tudnánk lőni, ide szerencse vagy turpisság kell.