3:00 pm
TV: Comcast SportsNet

Calgary Flames (37-29-9)
Washington Capitals (49-14-11)

Ma esti vendégünk a Calgary Flames együttese, amely szélmalom harcot folytat a 8. helyért, ám hátránya egyre csak nő az üldözött Detroit javára. Jelenleg 6 pontos különbséggel állnak a 9. helyen, utolsó két meccsüket egyaránt elveszítették. Ebben a szezonban a két csapat még nem találkozott egymással és többet nem is fog.

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

BVBDortmundLaci 2010.03.28. 17:23:23

Ápr.6 01:35 Sport2 ÉLŐ
Pittsburgh - Washington

Meg kell verni ma ezt a Calgaryt...idegenben harmatgyengék, aztán jöhet a Sens!

Let's Go Caps!!!

spiler 2010.03.28. 20:54:08

@BVBDortmundLaci: ugy legyen!!!!!!!!!!!!!
valami sremet dobjatok mert ez az ated net hulladék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

spiler 2010.03.28. 21:11:57

köszi fiuk URAK vagytok!

Sziasztok ! Let's goooo Caps :)

Imádott csapatom és kedvenc játékosom powaaaa! LEts gooo OVi :)

barátnömtöl kaptam :) Engem támad ovechkin egy kb 60*60as képen :) Köszönet asszonynak és a grafikusnak :)26.szülinapi ajándék volt :) HAJRÁ OVE :)

hank_moody 2010.03.28. 21:28:12

Mi a f.. van velünk???

Valami chat a názőknek ? ? Nem akarunk szünetekben dumálni ? :)

spiler 2010.03.28. 21:30:14

@FRee: jo az izlésed!

hát fiuk kezd egyre rosszabul festeni a helyzet!
azt hittem cim egy kemény gyerek nem megy le egy nyakastol mint egy kurva!

@hank_moody: Nincs itt semmi baj ... Volt 3helyzetük belőtték...Vak tyúk gólok voltak, majd megfordítjuk és 7-3 lesz :)

Buchek8 2010.03.28. 21:32:21

@FRee: ti is szárnyak vagytok? :D @hank_moody: Theo-val nem tom mivan bár a gólokat csak nagyon lassan tudtam megnézni. Nem tudom jó ötlet volt e levinni, nem használ az önbizalmának. Niginla és kompániája nagyon faszfej, Chimerát boardingolják és még leállnak bunyózni vele, hát az anyjuk picsáját. Remélem Green Over kiüti valamelyiket, nem fogunk unatkozni ma este gyerekek. ROCK THE RED!!!

Buchek8 2010.03.28. 21:36:51

@FRee: nem rossz ötlet majd megpróbálok keríteni legközelebbre, egyenlőre marad a kommentelés :)

@Buchek8: Nem :) Jászberény Hockey Club simán :)

Na cset valahol ?:)

Buchek8 2010.03.28. 21:48:31

@FRee: ez egyben chat is most :D hát 4 ről még úgysem fordítottunk. Az idei év úgyis a nagy comeback-ek szezonja szóval nem tartom elképzelhetetlenek. De amíg csak Semin és Green "harap" addig esélytelen.

hank_moody 2010.03.28. 21:50:29

Hát ez eddig nem is tudom... Jó 4 helyzet 4 gól meg minden de akkor is... Hazai pályán attól a Calgarytól, aki tegnap sima 5-0-nal lett hazavágva Bostonban... Legalább a 2. és 3. harmadban próbáljuk utólag szorosnak tűnő állásra hozni a meccset...

Rock The Red! :)

Buchek8 2010.03.28. 21:53:31

@hank_moody: ha utánna utolérik a red wingset tőlem akár nyerhetnek is, de mivel nem fogják ezért szedjük már össze magunkat :)

hank_moody 2010.03.28. 21:55:54

@Buchek8: hát igen... mellesleg szerintem idén a Red Wings-szel nem kell foglalkoznunk. nem hinném, hogy egymás utáni harmadik évben is döntőbe jutnának...

Buchek8 2010.03.28. 21:58:58

@hank_moody: szvsz Chicago vagy Phoenix :) Nekünk meg először is ezt a meccset kell elfogadhatóbbá tennünk.

spiler 2010.03.28. 22:08:27

na végre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Buchek8 2010.03.28. 22:12:13

Ovie 46th, papi meg nem megy többet Caps meccsre szegény :P

spiler 2010.03.28. 22:13:21

egész türhetö de nem szagat!!!!!!!!!!!!!!!!!

Buchek8 2010.03.28. 22:15:54

@spiler: este remélem tudom nézni rajta a Wrestle Mania XXVI-ot

spiler 2010.03.28. 22:30:53

@Buchek8: ezt a kurva malacot!!!!!!!!!!!
hhhhheeeee 5

spiler 2010.03.28. 22:32:57

jol van ezt már szeretem!!!!!!!!!!
a kritikus 3 gol!!!!!!!!!

istenem a kurva anyját az összes calgarys malac köcsögnek. De már komolyan ... ennyi mákot 1meccsen. Ove lőjjön 3-at és akkor legalább lesz értelme a meccsnek.

Buchek8 2010.03.28. 22:35:01

Laing és Stecks hozza össze a gólt, az a nem mind1.

spiler 2010.03.28. 22:37:12

@Buchek8: látod nem véletlenöl rinyáltam anyit a védelem miatt év közben! mcpee szerint ez igy jol van! he vicc!

Buchek8 2010.03.28. 22:39:17

@spiler: hát nem mindig jön be a többet lövünk taktika bár még hátra van a híres harmadik harmad. másrészt meg ma nem osztanak stanley kupát szóval, rossz látni, de belefér.

BVBDortmundLaci 2010.03.28. 22:54:26

így van, nem ma osztják a Stanley kupát!

Buchek8 2010.03.28. 23:03:54

mondtam hogy Perreault jó lesz :D

BVBDortmundLaci 2010.03.28. 23:35:38

"A few details still have to be addressed, but things are falling into place for the Penguins and Washington to play the NHL's 2011 Winter Classic at Heinz Field Jan. 1.

There is no word on when an official announcement will come. The NHL traditionally does not make one until mid-summer, around the time the coming season's schedule is released.

Neither the Penguins nor the league will confirm that the game will played here."

hank_moody 2010.03.28. 23:35:41

Legalább nem lett olyan csúnya... :)

Nagyon drukkolok a capsnek , de nem látom az áttörő csapat - erőt , hogy stanleyt nyerjenek. Azért reménykedek :)

Buchek8 2010.03.28. 23:39:37

@BVBDortmundLaci: Az adná aztán :D @FRee: én másban sem szóval simán nyerhetünk.

Crosby is 46 gól. Kis buzi nyálszar :D

hank_moody 2010.03.29. 00:39:57

Köcsög Crosby már kettőt vágott a 2. harmad elteltével a Maple Leafs ellen... :S