Game 2, Eastern Conference Quarterfinal Series (Canadiens lead, 1-0)
April 17 vs. Montreal Canadiens at Verizon Center
Time:
7:00 pm
TV: CSN HD, Versus, TSN, ESPN America

A csapat az első meccsen vereséget szenvedett hosszabbításban a keleti nyolcadik Montrealtól, így most szinte kötelező a győzelem, mert 2-0ról nagyon nehéz lenne fordítani idegenben. Theora és a védelemre nem lehetett panasz, főleg Green és Carlson játszott nagyot. A támadósorból a Habs védői teljes mértékben tudták Ovechkint hatástalanítani, ez ma nem történhet meg, hogy Ovechkin még kapura sem tud lőni, mert bár Backis playmaker játéka nagyon jó, a Habsos emberelőnyök ezt kompenzálják.

"A sorunk nem játszott jól" - valotta be Ovie. " Csinálni fogunk néhány változást. Hárman közülünk csak arról beszéltünk, miben kell jobbnak lennünk. Talán túl izgatottak voltunk vagy valami, de nem a saját játékunkat játszottunk, különösen én" - vélekedett Ovechkin

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

BVBDortmundLaci 2010.04.17. 14:52:27

Megnéztem a Pens-Sens meccset és azt kell hogy mondjam, az eddigi PlayOff teljesítmények alapján ha csak egy kicsit is mutatnánk az alapszakaszban nyújtott játékból meglehetne a Stanley Kupa!
Csak ahhoz ma pár játékosnak fel kellene ébredni!!

Buchek8 2010.04.17. 15:09:13

@BVBDortmundLaci: Hát egy meccsből nehéz levonni következtetést de mégis egyet értek. Bár kitudja mi megy nyugaton, bevallom őszintén rájuk nem nagyon figyelek, max az eredményekre. Elutaztál végülis? :)

BVBDortmundLaci 2010.04.17. 15:45:30

@Buchek8: Nem tudtam, Európa légterét lezárták a buzi vulkánkitörés miatt :@
Kocsikázni pedig nem akartam 24-25órát...elég volt decemberben :)

Buchek8 2010.04.17. 16:17:48

@BVBDortmundLaci: Na az gáz :S marad a tv :) De legalább leszel hajnalban :P

ESTE szétbasszuk a montrealt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

spiler 2010.04.17. 17:33:39

@Buchek8: nem felejtem soha el mikor a 2000ben roman checmanek védte phily kapuját az ottawa ellen a playoffban! szerintem az egyik legjobb VONALKAPUS volt. alfiék azt találták ki az oldalrol érkezö szélsök sokáig kivértak a lövéssel, és kicsalogatták, majd az utolso pillanatban jött a keresz és üreskapu! ezt csak azért irtam le mert halak az istenért nem hagya el a kékrefestettet. ja amugy négy simával ment tovább a sens!!!!!!!!!!!!

spiler 2010.04.17. 17:44:37

@BVBDortmundLaci: ha tudod nézd meg a van lak meccset! espn fél 4 kor! én néztem az elsö meccset és mély benyomást tett rám a canuks! szerintem a legdurvább meccs volt eddig! alex edler félelmetes mit müvelt! szerintem nem volt olyan ember az la-ben akit nem vert volna kétszer a jégre! a legintezivebb csapatmunka ott megy! luuuu a kapuban parádézott! irigylem öket! egy ki izelitö!

Buchek8 2010.04.17. 17:58:58

@spiler: egy nagydöntő adná ellenük de ha megnézed a playoff videót nem fogod irigyelni őket :) ROCK THE REDség VAN :D!!!!!!!!!!!!

Buchek8 2010.04.18. 00:38:18

25 perc, szünetekben értekezünk. :)

BVBDortmundLaci 2010.04.18. 00:54:35

@Buchek8: Ahogy mondod ;)

Let's Go Caps!!!

Buchek8 2010.04.18. 01:14:38

na már pirulunk és még megy ez a kurva bézbóz meccs az ESPN en :@

Buchek8 2010.04.18. 01:45:50

Élek a gyanú perrel, hogy idén többet nem látjuk védeni. Az öreg rutinos rókák meg szart sem mutatnak, remélem a McPhee mester leáll erről a vonalról.

Sose szerettem teót.I love VARL.

Pénzt tettem arra , hogy a montreal fog vezetni és a caps nyer & a vancouver. Ebböl az elsö teljesült.
Lets go caps

elő kell fizetnem ugylátom upc-re. MEnnyi a havidija a müholdasnak ?

Buchek8 2010.04.18. 02:03:14

@FRee: kettőt és könnyebbet. xD

BVBDortmundLaci 2010.04.18. 02:05:37

Theo még mindig a szívemben van de mostmár Varlynak kell védenie, és nyáron tradelni egy jó kapust!!!
Nem értem BB sorösszetételét a mai meccsre de legyen igaza és nyerjünk!

Én NDSportalkon nézem a versus közvetítést az 1es csatornán és elég pöpec ;)

Buchek8 2010.04.18. 02:35:49

na én ott hagytam, nem bírom nézni ezt a mészárlást

BVBDortmundLaci 2010.04.18. 02:43:39

@Buchek8: Ez a Backis gól és a Chelsea Dagger nagyon kellett már a lelkemnek...remélem azért még láttad és nem dobod be az unalmast ;)
A kurvafaszba kapjuk már össze magunkat, nemtom mi a fasz van a srácokkal de továbbra is és örökre Let's Gooo Capitaaals !!!

Buchek8 2010.04.18. 02:47:28

@BVBDortmundLaci: itt vagyok csak nem nézem. hátha szerencsét hoz.

BVBDortmundLaci 2010.04.18. 02:48:16

@Buchek8: előnyünk lesz még kb. 1,40 szal kezdj bele bátran, kell ez a mai siker mint egy falat kenyér!

Buchek8 2010.04.18. 02:51:09

@BVBDortmundLaci: Ott hagytam, Backis gólt lőtt, jó ómen :D

BVBDortmundLaci 2010.04.18. 03:37:39

YESUS mekkora meccs!!! :)
Megjártunk a mennyet a poklot de remélem a mennyben kötünk ki a meccs végére...Ovie úgy örült a 4-4nek hogy az leírhatatlan, majd GameOver hiba és majdnem vége is lett..de jött Scott Carlson és 5-5 :D
Asszem ezt a meccset letöltöm bármennyi is lesz a vége!!! Let's Goooo Capitaaals ;)

Buchek8 2010.04.18. 03:56:05

De jó hogy lementem megnézni a végét, megspóroltam magamnak 20 perc izgalmat és a lényeget láttam. Backis For President. ROCK THE RED!!!

BVBDortmundLaci 2010.04.18. 12:47:43

@Buchek8: Látod látod mondtam én neked :)
Hatalmas mérkőzés volt ám ha Capses szemüveggel nézem akkkor nagyon meg kell változtatni a védekezésünket ebben a "pár órában", mert kevés lesz Montréalban
Backis valóban parádés volt, már Semin is mozgolódott de Ovechkin...Ovechkin :)

Buchek8 2010.04.18. 18:13:07

@BVBDortmundLaci: Semin nekem sok esetben túl körülményesnek tűnik de lassan belerázódik, kéne neki egy gól az áttöréshez. :)

BVBDortmundLaci 2010.04.18. 18:50:11

@Buchek8: Valóban így van, azért is írtam hogy mozgolódik, nem lesz ez rossz :)

Buchek8 2010.04.18. 20:06:40

@BVBDortmundLaci: Bizony nem, hú de jól esne egy győzelem a Bellben :)

spiler 2010.04.18. 21:34:22

@qx92: bocsi tesó nem látalak hogy irtál a blogra! kehidakustyán áztattam aquaparkba! mátol képbe leszek nem lesz semmi csak a playoff! én is az atdhe neten nézem a mecseket a többi huladék! még a justin jó ha van kodod! mostantol figyelek, ha van valami akkor dobom a stremet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@Buchek8: elaludtam 20 percel a meccs elött! baszameg! de nem baj szoltam a hekker haveromnak hogy hd minöségben kell a meccs! oriási forditás volt! megint! a harmadik harmad! ha ez nem lomlombozza le a habst akkor semmi! arért teot sajnálom nem tudom mi lesz vele! talán ha kapna még egy eséjt akkor szerintem brilirozna! na mindegy majd meglájuk mit hoz a jövö! rock the red!!!!!!!!!!!

Buchek8 2010.04.18. 21:52:59

@spiler: hát ha kapna, de erre nagyon kevés az esély szerintem.

BVBDortmundLaci 2010.04.18. 23:32:28

Nyerünk holnap a Bellben?!
Én nagyon érzem és mixen 2,15 1es kötésben...:P

Buchek8 2010.04.19. 00:07:11

@BVBDortmundLaci: döntetlen lesz mint mindig :D hosszabbításban lehet behúzzuk.

BVBDortmundLaci 2010.04.19. 11:43:38

@Buchek8: Ettől félek én is ezért nem toltam meg inkább :)
1:00tól Sport1 ÉLŐben közvetíti a meccsünket ;)

BVBDortmundLaci 2010.04.19. 15:55:25

@Buchek8: Nagyon benne van de én inkább ezt most kihagyom :D
Viszont a Phili győzelmét a Devils ellen a 4.meccsen nagyon érzem...lehet holnap azt megdobom

hank_moody 2010.04.19. 20:15:53

@Buchek8: Sose fogadj a szeretett csapatod győzelme ellen :)

Buchek8 2010.04.19. 20:58:50

@hank_moody: nem is szeretek semmilyen sportágban a csapatom ellen vagy mellett fogadni de ezek a montreal elleni meccsek hatalmas X-ek :) A Rosenborg X eddig jön, most a Temesváron a sor hogy egyenlítsen, ha nem akkor meg nyerhet a Caps :P

Buchek8 2010.04.19. 21:35:14

Na most az van, hogy két döntetlen bejött, szóval akkor leszek nagyon boldog ha ma hosszabbításban nyerünk és akkor mindenki boldog lesz, legalábbis én holnapig tuti :)

BVBDortmundLaci 2010.04.19. 22:40:12

@Buchek8: Legyen így, nyerjünk hosszban :)
Én b@ssz@meg a holnapi Phili hazai győzelmem agyalok...szar antihokit játszik az a Devils.