Szándékosan nem nézhetetlent írtam, mert maga a meccs nagyon jó lett volna, de a technika ördöge mindenkin kifogott kb.

Az első harmadban Semin megszerezte idei 40. gólját Carlson és Poti asszisztja után. Majd Ryder 17. és 18. góljával előbb egyenlített majd fordított a Boston. Utóbbi gólját emberelőnyben szerezte Ryder. De kevesebb mint 5 perccel a harmad vége előtt Belnager egyenlített.

A második harmadban nem születtek újabb gólok. A harmadikban Knuble megszerezte a vezetést Green és Brooksie asszisztja után, ám Marco Sturm egyenített. A hosszabbításban nem született győztes találat, jöhettek tehát a büntetők.

Ryderét még fogta Varly, ám nállunk Gordon és Bradley is hibázott, Krejci és Satan viszont belőtte, nyert tehát a Bruins. A Capitals 121 ponttal zárta az alapszakaszt.

GOAL SCORERS

BOS:   M. Ryder (05:29 - 1st) , M. Ryder (PPG, 14:55 - 1st) , M. Sturm (15:42 - 3rd) , D. Krejci (00:00 - SO)
WSH:   A. Semin (02:23 - 1st) , E. Belanger (15:14 - 1st) , M. Knuble (09:59 - 3rd)