Győzelem Tampában

2010.03.21. 03:11

Az első harmadban hamar megszereztük a vezetést Flaischmann révén. Nem sokkal később a kpau mögötti ügyetlenkedésből Vinny elé került a korong aki kihasználta a lehetőséget. A Tampa szorongatott, ám Backis gyönyörű mandíneres passza után Ovechkin egy az egyben vezehette Niittymaki kapusra a korongot és be is lőtte azt. Emberelőnyeinket eltékozoltuk a harmad végén.

A második harmad elején Konopka és Walker estek egymásnak. Ha feltétlenül győztes akarunk hirdetni akkor Konopka nyert. Gól nem született a harmadban. Theo parádézott emberelőnyben és teljes felállásban is. Vinny akasztotta Potit, ami után Poti Downie-val keveredett összetűzésbe. Sok szabálytalanság jellemezte a harmadot. Fehr a palánkra kente Downie-t, ami után lent is maradt egy kicsit.

A harmadik harmad újabb Theo bravúrokat hozott és egy Semin gólt. Green lábát meglőtte Foster de tudta folytatni, ahogy a Semin által arcon lőtt Meszaros is.

Izgalmas, pörgős meccsen, nagyon kevés előre játékkal, Theo remek védéseinek köszönhetően a csapat elhozta a 2 pontot Tampából.

GOAL SCORERS

WSH:   T. Fleischmann (02:40 - 1st) , A. Ovechkin (10:47 - 1st) , A. Semin (07:20 - 3rd)
TBL:   V. Lecavalier (06:54 - 1st)