Első gólosok meccse

2010.03.26. 11:35

Az első harmadban, a 3. perc elején McBain emberelőnyben szerzett vezetést a Carolinának, majd 7 perccel később Rodney első NHL góljával már kettőre növelte a hazaiak előnyét.

A második harmad második percében Semin egyre csökkentette a különbséget.

A harmadik harmad 3. percében Carlson első NHL góljával egyenlített. A harmad vége előtt Poti majdnem megszerezte a győztes gólt, de Legace védeni tudott.

A hosszabbításban Varlamovnak Staal közeli próbálkozását védte. Jöhettek a büntetők.

Három kör után 1-1 volt az állás és a 4. körben sem tudtak betaálni a fiúk. Az 5. körben Larose bevette Varly kapuját, míg Game Over Green kihagyta a sajátját. Nyert hát a Carolina de egy ponttal megint gazdagabbak lettünk.

GOAL SCORERS

WSH:   A. Semin (01:43 - 2nd) , J. Carlson (02:12 - 3rd)
CAR:   J. McBain (PPG, 02:11 - 1st) , B. Rodney (09:09 - 1st) , C. Larose (00:00 - SO)