Macskafogó

2011.01.10. 16:31

Csapatunk 3-2-es győzelmet aratott a Florida Panthers együttese fölött hazai pályán vasárnap hajnalban. Az első harmadban még vezetett a Florida, ám a második harmadban Green remek kapu mögötti játéka után Eric Fehr volt eredményes. A harmadik harmadban fordított volt a leosztás, a sokadjára is rosszul irányító Green inkább a kapu közelébe helyezkedett, ahol az Eric Fehrtől kapott passzott fonákkal jutatta Clemmensen kapujába. 3 perc 55 másodperccel a vége előtt Ovechkin, pár évvel ezelőtti énjét idéző lövés közben elesős gólt lőtt. Bár Dadonov révén még a Florida is betalált, a fiúk a kötelező 2 pontot otthon tartották és nem hagyták, hogy a kóbor macskák akár csak egyet is elvigyenek.

Szerző: Buchek8