Pre-Game: Pre-Cap Pre-game Podcast on washingtoncaps.com at 2 p.m.

Washington Capitals (6-3-0)
Minnesota Wild (3-3-2)

Csapatunk ma este a Minnesota Wild együtteséhez látogat. A találkozó magyra idő szerint hajnali 2 órakor kezdődik.

A két csapat térképen elfoglalt helyéből következően nem sűrűn van ilyen meccs. Utoljára tavaly novemberben találkozott a két csapat Washingtonban. A mérkőzést a Caps nyerte 3-1 arányban.

A tegnapi naphoz képest nem sok változott. A sérültek listája ugyanolyan hosszú, viszont a tegnapi magabiztos játékra ma is lehet építeni. Mike Green közel 100%-osnak érzi magát, tehát lassan minden visszaáll a rendes kerékvágásba.

ROCK THE RED!!!

Szerző: Buchek8

9 komment

Címkék: gameday

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

hank_moody 2010.10.29. 00:17:55

Kiszámíthatatlan a mai meccs kimenetele... Egyik csapat sem ismeri a másikat, így bízom benne, hogy az első sorunk kicsit felszabadultabban tud majd játszani és gólokat szerezni, ami végre kis önbizalom lesz számukra... Greentől és Neuvytól pedig ugyanolyan teljesítményt várok mint tegnap ;)

ROCK THE RED!
2 órán belül kezdünk :)

spiler 2010.10.29. 01:45:40

na tessék egyszer irtok és már le is léptem a melobol!!!! 4 ig lennék! vagytok??? hol nézitek???

BVBDortmundLaci 2010.10.29. 01:54:26

@spiler: Itt a KiloNet1, a világ legjobb stream adása, IMÁDOM!!!

Drop The Puck, Let's Go Caps!!!

BVBDortmundLaci 2010.10.29. 02:45:23

Schultz de főleg Carlson jó nagyot szunyókált a Kobasew góljánál. Szerencsére Sloan hibája és kiállítása nem bosszúlta meg magát. Jó lenne felébredni, bár sosem az első harmadunkról voltunk híresek.

spiler 2010.10.29. 02:46:20

kemény kis meccsen nyerünk ma!!!!!!!
rock the red!!!!!!

Buchek8 2010.10.29. 03:27:41

Jajj tudtam többet alszok de legalább a harmadik elértem. A többit majd torrentről. ROCK THE RED!!! vas :/

BVBDortmundLaci 2010.10.29. 03:41:12

@Buchek8: nem vesztettél sokat...hogy Szántó Öcsi bácsit idézzem: "Megb@szhatjuk mindenki qrva anyját!". Knuble ebben a periódusban is elb@sz egy ajtó ablak ziccert, majd Nicky nem képes megemelni azt a qrva pakkot és hőst csinál druszájából. Chimera ahelyett hogy a korongra koncentrálna olyat lökött a kapuson hogy még Nyíregyházán is látták...és ezt megkoronáztuk egy harmad végi góllal...

Buchek8 2010.10.29. 03:44:42

@BVBDortmundLaci: Hát azt csipás szemmel is leszűrtem hogy az élet nem habostorta most :D Chimera még örült is a gólnak, vicces fiú tud lenni :D