• Becenév: Belly
  • 183 cm, 84 kg
  • Poszt: Center
  • Draft: 96th overall, 1996, LAK

Karrierjét a Beauport Harfangsban kezdte a QMJHL-ben. Draftja után 5 csapatot járt meg különböző ligákban pl: AHL, IHL. Majd a 2000-01es szezon második felében játszhatott először a Los Angeles Kingsben. A lockout évében a HC Bolzano-hoz igazolt Olaszországba. Ezután 1-1 évet töltött Los Angelesben, Carolinában és Atlantában és 2 évet Minnesotában. 2010 március harmadikán a Capshez került egy második körös választásért(2010) cserébe. Az idei szezont figyelmen kívül hagyva 557 meccsen szerepelt amelyeken 106 gólt és 152 asszisztott jegyzett, valamint 30 playoff meccs is van a háta mögött.

Joe Corvo, született 1977 június 20, Oak Park

• Becenév: "Uh, Oh Corvo"
  • 185 cm, 93 kg
  • Poszt: Védő
  • Draft: 83rd overall, 1997, LAK

1994ben az Omaha Lancersben kezdte pályafutását a USHL-ben. Majd 3 évig a Western Michigan University csapatában játszott. Az AHL-ben játszott a Manchester Monarchsban, a Lowell Lock Monstersben, a Springfield Falconsban és a Chicago Wolvesba. Közben egy szezont lehúzott az ECHL-ben is. Az NHL-ben 3 szezont töltött el a Los Angeles Kingsben, 2-2 az Ottawában és a Carolinában. 2010 március 3.án a Caps Brian Pothierért, Oskar Osala és egy második körös választásijogért(2011) cserébe megszerezte a játékjogát. A tavalyi szezonnal bezárólag 434 NHL meccsen 62 gólt és 138 asszisztott jegyzett.

2002 novemberében letartóztatták egy étteremben, mert megmarkolta egy 34 éves nő fenekét. Az étterem személyzete távozásra szólított fel, ám ennek ő nem tett eleget és megütötte a nőt és miután a földre került meg is rúgta. Miután bűnösnek vallotta magát 3 év felfüggesztettet kapott és három játékra eltiltották a Kingsben.

Scott Walker, született 1973 július 19, Cambridge

• Becenév: Scottie
  • 178 cm, 89 kg
  • Poszt: Jobbszélső
  • Draft: 124th overall, 1993, Vancouver Canucks

Karrierjét az Owen Sound Platersben kezdte az OHLben. 4 szezont töltött el a Vancouverben, majd 7 szezont húzott le a Nashvilleben. 2006ban a Carolinába került. 2010 máricus harmadikán egy hetedik körös választási jogért cserében érkezett Washingtonba, itt 2 góllal debütált. 787 meccsen 146 gól és 243 asszisztott jegyzett a tavalyi szezonnal bezárólag. 29 playoff meccs van a háta mögött, ütött már hosszíbbításban győztes gólt s párharc hetedik meccsén. Maga a megtestesült rutin.

• Draft: 241st overall, 2001, Boston Bruins

2000től 3 évig a Halifax Mooseheads csapatában játszott a QMJHL-ben. Ezután szintén 3 évig játszott a Providence Bruinsban, majd két évig a Boston Bruinsban. 2007 február elsején egy negyedik körös választási jogért cserében érkezett Washingtonba, július 27.én két évre írt alá. 2009 december 28.án őt és Chris Clarkot eltradeeltük Jason Chimera-ra. 2010 máricus harmadikán viszont visszatradeltük egy hatodik körös választásijogért(2010) cserébe. A tavalyi szezonig 275 meccsen szerepelt, melyeken 14 gólt és 32 asszisztott jegyzett.  21 playoff meccs van a hátamögött, két szerzett góllal.

Szlovákia csapatával 2 junior világbajnokságon, 2 felnőtt világbajnokságon és 2 olimpián vett részt.

Mathieu Perreault, született 1988 január 5, Drummondville

• Becenév: MattyPee, Matty
  • 175 cm, 75 kg
  • Draft: 177th overall, 2006

Három évig játszott a Acadie-Bathurst Titansban a QMJHL-ben. 2007től a Hershey Bears játékosa, 2008ban 3 playoff meccsen szerepelt a csapatban, 2009ben pedig 77 alapszakasz meccsen és 21 playoff meccsen. A playoffban 2 gólt és 6 gólpasszt jegyzett.

John Carlson, született 1990 január 10, Natick

• Becenév: JohnJohn
  • 191 cm, 94 kg
  • Draft: 27th overall, 2008

2006ban a Indiana Ice-ban kezdte pályafutását az USHL-ben, majd a London Knightsban játszott az OHL-ben. Ugyanebben a szezonban a Hersheyhez került. Az NHL-ben 2009 november 21.én debütált a Montreal Canadiens ellen. Máricus 25.én megszerezte első NHL gólját a Carolina ellen.

Sasketchewanban alkapitánya volt a junior világbajnok amerikai válogatottnak. A döntőben ő szerezte a győztes gólt kanada ellen a hosszabításban. Jelölték a torna All-Star keretébe és az idei AHL szezon All-Star játékára is meghívást kapott.